Feyza SELVİ
5312762679
[email protected]

Avukat Arıyorum

30.11.2022

Merhabalar,yasal stajımı yaptığım hukuk bürosunda iş hukuku başta olmak üzere bir çok alanda tecrübe kazandım. Haziran 2022’de ruhsatımı aldım. Ruhsatımı aldıktan sonra dava çeşitliliği olan bir büroda meslekte tecrübe kazanmaya çalıştım. İş disiplinine, çalışma saatlerine, dosya takibine önem verip titizlikle çalışma konusunda oldukça yetkinim. Mesleğin gerektirdiği tüm aşamalara hakim olup aktif olarak yasal süreçlerin her aşamasında nitelikli olarak çalışabileceğim hukuk bürosu aramaktayım. İlgilenmeniz halinde CV'mi paylaşabilirim. Teşekkürler.

Merve Kirazoğlu
05344605849
[email protected]

Avukat Arıyorum

29.11.2022

Merhabalar, İstanbul Üniversitesi'nden 2021 yılında mezun oldum. Hali hazırda ruhsat bekleme sürecindeyim ve avukatlık mesleğini uzun süreli olarak icra edebileceğim bir ofis aramaktayım. Yasal Stajım müddetince hem özel hukuk hem de kamu hukuku alanında dava çeşitliliği ve yoğunluğu fazla olan bir ofiste, dava dilekçesi, cevap dilekçesi, bilirkişi raporuna karşı beyan dilekçesi, istinaf ve temyiz dilekçeleri vs. her türlü dilekçe hazırladım. Staj sürem boyunca birçok duruşmaya, keşfe katıldım ve bu hususlarda da tecrübe kazanma fırsatım oldu. Staj yaptığım ofiste iş yoğunluğunun fazla olması sebebiyle UYAP sistemine oldukça hakimim. Ayrıca Arabuluculuk tutanaklarının hazırlanması, arabuluculuk başvurusu ve takibi konularında tecrübeliyim. Azimli, disiplinli, iş takibi kuvvetli biriyim. Seyahat engelim bulunmamaktadır ve ehliyetim vardır. İş yoğunluğu ve dava çeşitliliği olan bir ofis aramaktayım. İlgilenen meslektaşlarıma CV gönderebilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Busenur Şahin
05551782978
[email protected]

Avukat Arıyorum

27.11.2022

2021 Yılı Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunuyum. Yasal stajımı dava çeşitliliği olan bir büroda tamamladım. İzmit'te ikamet etmekteyim. Bağlı çalışabileceğim ofis arayışındayım. İlgilenen meslektaşlara özgeçmişimi gönderebilirim.

Zeynep Bozkurt
05051297458
[email protected]

Avukat Arıyorum

26.11.2022

Merhaba, 2021 Nisan ayında ruhsatımı almakla beraber bir yılı aşkın süredir İstanbul’da bağlı çalışan olarak avukatlık yapmakta idim. Çalıştığım yerlerde ağırlıklı olarak ceza, iş ve icra hukuku alanlarında çalıştım. Ceza dosyalarında kolluk ifadelerine katılım, cezaevi görüşmeleri, yazılı ve sözlü savunma hazırlanması, duruşmalarda temsil; iş davalarında arabuluculuk görüşmeleri dahil tüm dosyaların takibi; icra hukukunda ise icra dosyaları taleplerinin hazırlanması ve tahsilata kadar tüm işlemlerin yapılması hususunda tecrübe sahibiyim. Gebzeye taşındım bu sebeple Gebze’de çalışabileceğim bir ofis aramaktayım.

Sena Türel
05442094269
[email protected]

Avukat Arıyorum

23.11.2022

Merhabalar, Fatih Sultan Mehmet Vakıf üniversitesinden 2021 yılında mezun oldum. Ruhsatımı geçen hafta aldım. Yasal stajımı dava çeşitliliği ve yoğunluğu olan bir ofiste yaptım. Staj süresi boyunca pek çok dilekçe yazma ve duruşmaya girme fırsatım oldu. Dava çeşitliliği olan çalışabileceğim bir ofis aramaktayım.

Feyzanur Yaya
5445122869
[email protected]

Avukat Arıyorum

22.11.2022

Merhaba, ben Feyzanur Yaya. Fatih sultan mehmet vakıf üniversitesi bilim tarihi ve çift anadal hukuk fakültesinden haziran 2022 yılı itibariyle tam burslu olarak mezun oldum. Gerek okul içinde gerekse okul dışında pek çok faaliyette ve kulüpte yer aldım. Çeşitli kurs ve seminer dizilerine katıldım. Lisans son sınıfta İstanbul Tahkim Merkezinin her sene düzenlediği Geleceğin tahkim avukatı yarışmasının hem arabuluculuk hem tahkim kısmında okulumun ekibinde yer aldım. Halihazırda yasal stajımı başlatmış bulunuyorum ve kendimi geliştirebileceğim ofis arayışındayım. İlgilenenlere detaylı özgeçmişimi gönderebilirim. İyi günler.

Gülben Demir
05459775107
[email protected]

Avukat Arıyorum

21.11.2022

2021 Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunuyum. Eylül 2022'de ruhsatımı aldım. Bağlı çalışabileceğim bir ofis arayışındayım. İlgilenen meslektaşlar iletişim adreslerimden ulaşabilir.

Emre Sarıemir
05382206175
[email protected]

Avukat Arıyorum

18.11.2022

Merhabalar kıymetli meslek büyüklerim. Ben Emre Sarıemir , 23 yaşındayım. İstanbul Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunuyum. Avukatlık Stajımı Yılmaz Hukuk Bürosunda yaptım. Saygılı, uyumlu ve çalışkan bir kişiliğe sahibim. 1 hafta önce avukatlık ruhsatımı aldım. Maalesef yabancı dilim yok. Bağlı avukat olarak çalışabileceğim bir hukuk bürosu arıyorum. CV me eklemiş olduğum linkten ulaşabilirsiniz. https://s7.dosya.tc/server25/ny526d/Av._Emre_Sariemir_C.V.png.html

Yusuf Ziya AKÇINAR
05077721473
[email protected]

Avukat Arıyorum

17.11.2022

Merhabalar, Erzincan Üniversitesi’nden 2021 yılında mezun oldum. 16/11/2022 tarihinde avukatlık ruhsatnamemi aldım ve avukatlık mesleğini uzun süreli olarak icra edebileceğim bir ofis aramaktayım. Yasal Stajım müddetince dava çeşitliliği ve yoğunluğu fazla olan bir ofiste, dava dilekçesi, cevap dilekçesi, bilirkişi raporuna karşı beyan dilekçesi, istinaf ve temyiz dilekçeleri vs. her türlü dilekçe hazırladım. UYAP sistemi üzerinden icra takibi açılışı ve her türlü haciz işlemi konusunda oldukça tecrübeliyim. Staj yaptığım ofiste SGK vekilliği yapılması sebebiyle kurum avukatlığı konusunda tecrübe edinme fırsatım oldu. Staj sürem boyunca birçok duruşmaya, keşfe katıldım ve bu hususlarda da tecrübe kazanma fırsatım oldu. Staj yaptığım ofiste iş yoğunluğunun fazla olması sebebiyle UYAP sistemine oldukça hakimim. Ayrıca Arabuluculuk tutanaklarının hazırlanması, arabuluculuk başvurusu ve takibi konularında tecrübeliyim. Azimli, disiplinli, iş takibi kuvvetli biriyim. Seyahat engelim bulunmamaktadır ve ehliyetim vardır. İş yoğunluğu ve dava çeşitliliği olan bir ofis aramaktayım.

GÜL ESEN MİRKELAM
05322439830
[email protected]

Avukat Arıyorum

16.11.2022

İzmit Soydan İş Merkezinde bulunan dava çeşitliliği olan Ofisimize Tecrübeli Avukat ve Stajer Avukat alınacaktır.

Miraç Ozan Altun
5374896620
[email protected]

Avukat Arıyorum

14.11.2022

Merhaba, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2017 yılında mezun oldum. Staj dönemi dahil İstanbul'da 3 ayrı hukuk bürosunda, sonrasında Bursa'da 1 hukuk bürosunda çalıştım. Evlendiğim için geldiğim Kocaeli'de yaklaşık 1 yıldır serbest avukatlık yapıyorum. Bağlı olarak ve serbest olarak çalışmalarım sırasında İş Hukuku, İcra Hukuku, Ceza Hukuku ve sair pek çok alanda dava süreci, müvekkil görüşmesi, duruşma, dilekçe ve sair tecrübe edinme fırsatım oldu. MS Office programları ve UYAP kullanım tecrübem vardır. Ehliyetim vardır ve seyahat engelim bulunmamaktadır. Meslektaşlarımın ihtiyaçları dahilinde duruşmaya katılma, hacze gitme, dilekçe yazma ve sair konularda zaman zaman yardımcı olabilirim. Yahut örneğin Haftanın 2 günü düzenli olarak part time çalışabilirim. İlgilenen meslektaşlarıma bana ulaşmaları halinde CV gönderebilirim. Teşekkürler, iyi çalışmalar.

İrem KISA
05523369411
[email protected]

Avukat Arıyorum

11.11.2022

Uludağ Üniversitesi Harita ve Kadastro bölümünden 2021 yılında mezun oldum. Aynı zamanda halihazırda Anadolu Üniversitesi AÖF'nde Sosyal Medya Yöneticiliği okumaktayım. Öğrenmeye açığım. Kendimi icra katipliği alanında geliştirmek istiyorum. UYAP sistemine ve İcratek uygulamasına hakimim. İcra katipliği, ofis yönetimi ve sekreterlik yapabileceğim bir ofis aramaktayım.

Abdulah Şimşek
5461890321
[email protected]

Avukat Arıyorum

10.11.2022

Ankara hukukta 6 sene DEÜ da 4 sene okudum ve Deudan mezun oldum. Stajımı yaptım. Gebze de ofis arıyorum. Yorum kabiliyetim iyidir. İçinde bulunduğum ortama katkı sunmaktan memnuniyet duyarım. Başarılı ve onurlu meslektaşlarımla bu işi birlikte iyi bir şekilde sunmaya ve adalete hizmet etmeye hazırım. Saygılarımla...

Yusuf Ziya AKÇINAR
05077721473
[email protected]

Avukat Arıyorum

10.11.2022

Merhabalar, Erzincan Üniversitesi’nden 2021 yılında mezun oldum. Hali hazırda ruhsat bekleme sürecindeyim ve avukatlık mesleğini uzun süreli olarak icra edebileceğim bir ofis aramaktayım. Yasal Stajım müddetince dava çeşitliliği ve yoğunluğu fazla olan bir ofiste, dava dilekçesi, cevap dilekçesi, bilirkişi raporuna karşı beyan dilekçesi, istinaf ve temyiz dilekçeleri vs. her türlü dilekçe hazırladım. Staj yaptığım ofiste SGK vekilliği yapılması sebebiyle kurum avukatlığı konusunda tecrübe edinme fırsatım oldu. Staj sürem boyunca birçok duruşmaya, keşfe katıldım ve bu hususlarda da tecrübe kazanma fırsatım oldu. Staj yaptığım ofiste iş yoğunluğunun fazla olması sebebiyle UYAP sistemine oldukça hakimim. Ayrıca Arabuluculuk tutanaklarının hazırlanması, arabuluculuk başvurusu ve takibi konularında tecrübeliyim. Azimli, disiplinli, iş takibi kuvvetli biriyim. Seyahat engelim bulunmamaktadır ve ehliyetim vardır. İş yoğunluğu ve dava çeşitliliği olan bir ofis aramaktayım. İlgilenen meslektaşlarıma CV gönderebilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Yusuf Mert ÖNDER
05013638102
[email protected]

Avukat Arıyorum

8.11.2022

Merhabalar, Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2021 Haziran ayında mezun oldum. Ruhsat bekleme sürecindeyim. Ankara ve Kocaeli olmak üzere 2 farklı büroda dosya yoğunluğu ve çeşitliliği yüksek bürolarda çalıştım. Medeni Hukuk başta olmak üzere İş Hukuku, Sigortalar Hukuku, Borçlar hukuku alanı yoğunlukta olmak üzere diğer hukuk dalları üzerinde de dava aşamalarının tümünde görev aldım. İcra hukuku alanında icra takibi başlangıcı ve sonuçlanana kadar tüm aşamalarda tecrübe edinme fırsatım oldu. Uyap ve bilgisayar programları konusunda tecrübe ve bilgi sahibiyim. Seyahat engelim bulunmamakta ve ehliyetim mevcuttur. İlgilenen meslektaşlarım için bana ulaşılması halinde CV yollayabilirim. İyi çalışmalar.

Talha ÇEVLİK
05510759008
[email protected]

Avukat Arıyorum

6.11.2022

İnönü Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2020 yılında mezun oldum. Şubat 2022 den beri aktif olarak serbest avukatlık yapmaktayım. İcra, İş, Aile ve Ceza alanlarında tecrübeliyim. Hızlı öğrenirim ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilirim. Bağımlı olarak çalışıp kendimi geliştirebileceğim bir ofis aramaktayım.

Emre Sarıemir
05382206175
[email protected]

Avukat Arıyorum

6.11.2022

Merhaba ben Emre Sarıemir, İstanbul Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2021 Yılı Mezunuyum. 2.90 Ortalamayla mezun oldum ve aktif bir avukatlık stajı yaptım. Azimli ve çalışkan birisiyim, benimsediğim ortamlarda 2x verimli çalışırım. Bağlı Avukat olarak anlaşabileceğim, saygı ve güven esasına dayalı samimiyet kurabileceğim bir büroda uzun dönem çalışmak istiyorum.

Berat ŞAHİN
5349893134
[email protected]

Avukat Arıyorum

5.11.2022

Kırıkkale Üniversitesi'nden 2019 Yılında mezun oldum, halen Kırıkkale'de serbest avukatlık yapmaktayım. Şehir değişikliği dolayısıyla Kocaeli sınırları içerisinde bağlı çalışabileceğim büro aramaktayım. İlgilenen meslektaşlara talep halinde özgeçmiş gönderebilirim.

Faruk Ünyeli
05330439305
[email protected]

Avukat Arıyorum

3.11.2022

Kocaeli Üniversitesi'nden 2021 yılında mezun olup yasal stajımı tamamlamış bulunmaktayım. Stajımın ilk 6 ayını izmit merkezde bulunan ve dava çeşitliliği olan bir büroda; ikinci 6 ayını ise özel bir şirket bünyesinde tamamladım. İcra takibi ve haciz işlemlerinde deneyimler edindim. Seyahat engelim bulunmamaktadır. Bağlı çalışabileceğim, İzmit'te bulunan bir hukuk bürosu aramaktayım. Talep edilmesi halinde cv paylaşabilirim. İlgilenen meslektaşlarım iletişime geçebilir, herkese iyi çalışmalar dilerim.

Muhammet Latif KULAK
551 556 9382
[email protected]

Avukat Arıyorum

3.11.2022

Merhabalar. Sakarya Üniversitesi’nden 2021 yılında mezun oldum. Yasal stajım 11 Ekim'de bitmiş olup avukat olarak uzun süreli çalışabileceğim bir ofis aramaktayım. Yasal Stajım müddetince dava çeşitliliği ve yoğunluğu fazla olan bir ofiste, dava dilekçesinden bilirkişi beyanlarına, istinaf temyiz dilekçelerinden AYM’ye Bireysel Başvuru’lara kadar türlü türlü dilekçe hazırladım. Azimli, disiplinli, iş takibi kuvvetli, fazlasıyla detaycı bir yapım var. Yaptığım işi detaylı ve tam olarak yapmaktan büyük zevk alıyorum. Meslek hayatıma Avukat olarak devam etmek istediğimden hakimlik/savcılık sınavlarına girmedim ve girmeyeceğim. Öğrencilik yıllarımda da birden fazla hukuk bürosunda çalıştığım için mesleğin iş ortamına alışkınım. İş yoğunluğu ve çeşitliliği olan bir ofis aramaktayım. İlgilenenler için CV gönderebilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Özgür Aydın Kol
05350696179
[email protected]

Avukat Arıyorum

2.11.2022

Gebze'de bulunan hukuk ofisimizde beraber çalışacağımız avukat arkadaşlar aramaktayız. İlgilenen meslektaşlarımızın iletişim bilgilerimiz üzerinden CV'lerini göndermelerini rica ederiz.