ÇİĞDEM SOSUN
05325838289
[email protected]

Avukat Arıyorum

25.06.2022

Üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun, · Tercihen stajyerlik dönemi hariç 2 yıllık deneyime sahip, · İş Hukuku, Borçlar Hukuku , Ticaret Hukuku, İcra İflas Hukuk ve ilgili mevzuatlara hakim ve çalışmalarda bulunan, · İş Hukuku Ticaret Hukuku konulu soruşturmaların davalarının içerdiği teknik detaylara ve süreçlere hakim olan; · Dava ve duruşma tecrübesi bulunan; Kocaeli ili ve dışı duruşmalara katılabilecek, · Problem çözme ve müzakere becerileri gelişmiş, ekipler arası iletişim becerisi kuvvetli, · İş disiplini yüksek ve zaman yönetiminde başarılı, · Görüş istenen konularda mütalaa verebilecek , Avukat arıyoruz. Mail adresimizden ve whatsapp aracılığıyla güncel fotoğraflı cv paylaşılması rica olunur.

Eyüp Yılmaz
5536630741
[email protected]

Avukat Arıyorum

23.06.2022

Merhabalar ben Eyüp Yılmaz. Sakarya Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden bu sene mezun oldum. 22 yaşındayım. Öğrencilik sürecinde 5 aylık stajyerlik yaptım. Bu 5 aylık süreci olabildiğince aktif geçirdim UYAP ve dilekçe konularında cüzi miktarda tecrübe kazandım. Şuan ise yasal stajımı yapacağım, aktif olarak çalışabileceğim hukuk bürosu aramaktayım.

Selin Çam
5419457399
[email protected]

Avukat Arıyorum

21.06.2022

Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdim. Yasal stajımı yapabileceğim dava çeşitliliği olan bir büro arıyorum. Tercihen İzmit içinde olmasını isterim. Daha öncesinde bir hukuk bürosunda 2 ay öğrenci stajyerliği yaptım. Bu sırada başlangıç seviyede UYAP kullanmayı, dosya takibi yapmayı ve dilekçe yazmayı öğrendim. Karşılıklı saygı içerisinde çalışabileceğim ve mesleğin inceliklerini öğrenebileceğim, öğretmeye hevesli bir büroda yasal stajımı yapmak istiyorum. İlgilenen avukatlar için özgeçmişimi gönderebilirim.

Metehan ŞENGÜL
05523259810
[email protected]

Avukat Arıyorum

20.06.2022

Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesini 3 ortalamayla bitirdim. İzmitte yasal stajımı yapabileceğim bir büro arıyorum. Hukuk ve ceza davalarının görüldüğü hukuk bürolarında tecrübem bulunmaktadır. Mesleğin işleyişine aşinayım. Katkı görebileceğim ve katkı sağlayabileceğim bir büro arıyorum.

Nida Karataş
05369407797
[email protected]

Avukat Arıyorum

20.06.2022

Bu yıl Kocaeli Üniversitesi hukuk fakültesinden mezun oldum. Yasal stajımı Kocaelide başlatacağım. Hem adliye hem avukatlık stajını yapabileceğim, dosya çeşitliliği olan, izmit ilçesinde bir büro arıyorum. Deneyimim vardır.

Nazlıcan Sıcakyüz
05349566574
[email protected]

Avukat Arıyorum

18.06.2022

Merhaba, avukatlık ruhsatımı Ocak 2021'de aldım. Sonrasında 1 yıl kadar serbeest avukatlık yaptım. Ocak 2022-Mayıs 2022 arasında ise bir avukatlik bürosunda bağlı olarak çalıştım. Ağırlıklı olarak marka patent hukuku, iş hukuku, aile hukuku, tazminat hukuku ve icra hukuku üzerine çalıştım. Bunlar dışındaki alanlar dışında da birçok dosya ile ilgilendim. İzmit Merkez'de uzun soluklu çalışabileceğim, deneyim kazanabilecegim bir büro arayışındayım. İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Cennet ARS
05319786138
[email protected]

Avukat Arıyorum

15.06.2022

Yasal stajımı 2020 yılı Ağustos ayında başlattım. İlk olarak adliye stajımı yaparken kendimi geliştirebilmek adına iş hukuku ağırlıklı bir hukuk bürosunda 4 ay çalıştım. Sonrasında avukat yanındaki stajımı ise dava çeşitliliğine sahip bir büroda tamamlayarak 29 Eylül tarihinde ruhsatımı aldım. Her ne kadar ruhsatımı aldığım tarihten Nisan ayına kadar aktif olarak çalışmamış olsam da bu dönemde CMK görevleri yaparak ve İş mahkemelerinde duruşmalara girerek meslekte tecrübe edinmeye başladım. Sonrasında özel şirketler vekilliği yapan aynı zamanda çokça şahıs dosyası barındıran bir hukuk bürosunda çalışma fırsatım oldu. İnsanlarla iletişim kurma, çözüm odaklı ve disiplinli çalışma konusunda başarılıyım. Kendimi geliştirip mesleki anlamda ve insan ilişkileri anlamında daha fazla tecrübe kazanabileceğim sonrasında ise karşılıklı memnuniyet halinde uzun soluklu olarak çalışmaya devam edebileceğim bir hukuk bürosu arayışı içerisindeyim.

Yaprak Durak
05437265473
[email protected]

Avukat Arıyorum

14.06.2022

Merhaba ben Yaprak.Nişantaşı üniversitesi ortez-protez mezunuyum.21 yaşındayım.İstanbulda yaşıyorum kesin dönüş halinde gelebilirim.Sadece Gölcük ve değirmendere tarafında arıyorum.tecrübesizim yetiştirilmek üzere arıyorum daha önce dis asistanligi yaptim.ilgililere tesekkurler

Talha Çevlik
05510759008
[email protected]

Avukat Arıyorum

14.06.2022

Merhabalar. İnönü üniversitesi 2020 mezunuyum. 24 yaşında bekarım, seyahat engelim yoktur. Ruhsatımı aldığım 2022 Şubat ayından beri aktif olarak mesleğimi icra etmekteyim. İş, icra, ceza, aile hukuku dallarında tecrübem vardır. Çalışabileceğim bir büro aramaktayım.

Berat Alpar
5347230508
[email protected]

Avukat Arıyorum

9.06.2022

Merhaba, Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2020 yılı mezunuyum. Yasal stajımı dava çeşitliği olan bir büroda tamamladım ve 22 Aralık’ta ruhsatımı aldım. Staj sürecimde iş, icra ve iflas, gayrimenkul, kat mülkiyet ve kamulaştırma alanlarında çeşitli dosyalarda büroma katkı sağlamaya çalıştım. Office programları ve UYAP kullanımı, her türlü dilekçe yazımı, düzenli iş takibi, mevzuat ve içtihat araştırması gibi konularda kendimi geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum. Araştırmayı seven bir yapıya sahibim. Mücadeleci ve azimli biriyim. Eğitim hayatımda ve staj dönemimde bu özelliklerim gelişimimde bana katkı sağladı. Ehliyetim var ve seyahat engelim bulunmamaktadır. Sigara kullanmıyorum. Beni iyi yetiştirebilecek, tecrübelerime tecrübe katabileceğim ve katkı sunabileceğim , karşılıklı saygı çerçevesinde çalışabileceğim dava çeşitliliği olan bir büro aramaktayım.

Ali Güney
-
[email protected]

Avukat Arıyorum

8.06.2022

Dava ağırlıklı hukuk büromuzda beraber çalışabileceğimiz, iş disiplinine önem veren meslektaşlar aramaktayız. İlgilenenlerin mail adresimiz üzerinden bizle irtibat kurmaları rica olunur.

Kübra Çakmak
5051017118
[email protected]

Avukat Arıyorum

7.06.2022

Merhaba, Ben av. Kübra Çakmak. Atatürk Üniversitesi mezunuyum. Aktif bir staj döneminin ardından, Ocak 2020'de ruhsatımı aldım. Bu tarihten beri avukatlık mesleğini icra etmekteyim. Hukuk davaları ağırlıklı olmak üzere çok çeşitli iş ve davayla ilgilendim. Araştırmayı seven, analitik düşünen, düzenli biriyim. Kendimi geliştirebileceğim, karşılıklı saygı çerçevesinde, sigortalı olarak çalışabileceğim bir ofis aramaktayım. İlgilenenler iletişim numaramdan ya da mail yoluyla tarafıma ulaşabilir. İyi çalışmalar dilerim.

Betül Şahinöz
05350393510
[email protected]

Avukat Arıyorum

6.06.2022

Kocaeli Üniversitesi Adalet Meslek Yüksek Okulu mezunuyum. Kocaeli Adliyesinde 1 sene boyunca katiplik stajı yaptım. Katip/Sekreter olarak çalışabileceğim büro arıyorum.

Hayrunnisa IŞIK AŞIROĞLU
05433814171
[email protected]

Avukat Arıyorum

6.06.2022

Merhabalar, Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2019 yılında mezun oldum. Stajımın ilk 6 ayını Ordu Barosunda devamını da Kocaeli Barosu bünyesinde tamamladım. Stajımı dosya çeşitliliği ve yoğun çalışma temposu olan bir ofiste tamamladıktan sonra 1 yıl bağlı avukat olarak aynı ofiste çalıştım. Yaklaşık 1 yıldır da serbest avukat olarak mesleği icra etmekteyim. Başta Ceza Hukuku ve İş hukuku olmak üzere birçok dosyayla ilgilenme fırsatım oldu. Seyahat engelim olmayıp tanıklı ve tanıksız olacak şekilde yoğun duruşma tecrübesi edindim. Orta seviye İngilizce bilmekteyim. İşlerine düzenli olarak destek olabileceğim ya da tam zamanlı olarak saygı ve profesyonellik çerçevesine çalışabileceğimiz meslektaş aramaktayım. İlgilenenler ile cv paylaşacağım, iyi çalışmalar dilerim.

Orhun Yılmaz
05396966018
[email protected]

Avukat Arıyorum

5.06.2022

Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi 4.sınıf öğrencisiyim ve tam zamanlı olarak çalışıp kendimi geliştirebileceğim bir hukuk bürosu aramaktayım, daha önce dava çeşitliliği olan ve iş takibi konusunda deneyim kazandığım bir büroda çalıştım, UYAP ve bilgisayar kullanımı konusunda da tecrübeliyim, ilgilenirseniz sevinirim.

Ekin Sapmaz
5384590466
[email protected]

Avukat Arıyorum

2.06.2022

Kocaeli Üniversitesi 4. sınıf Hukuk Fakültesi öğrencisiyim. Mezun olacağım için yanında stajyer olarak çalışabileceğim ve kendimi yetiştirebileceğim bir büro arıyorum. Öğrenmeye ve kendimi yetiştirmeye istekliyim. Çalışarak deneyim kazanmayı istiyorum.

Beyzanur Sezgin
05347908100
[email protected]

Avukat Arıyorum

28.05.2022

2021 yılında Türk Alman Üniversitesi hukuk fakültesinden mezun oldum. İstanbul 1 nolu Barosuna bağlı olarak Beyoğlunda bulunan Türkoğlu Hukuk Bürosunda staj yapmaktayım. Ekim ayında ruhsatımı alacağım ve Kocaelide bağlı avukat olarak çalışabileceğim bir hukuk ofisi aramaktayım. Hukuk fakültesinde iken Almanca dilinde karşılaştırmalı hukuk eğitimini tamamladım. Konstanz üniversitesinde 6 ay olarak erasmus projesi kapsamında burslu olarak eğitim aldım. 2 defa DAAD bursu ile Berlin Frei Üniversitesinde ve Martin Luther Üniversitesinde Ceza Hukuku ve Kamu Hukuku alanında yaz okullarına katıldım. Şuan çalışmakta olduğum ofiste ise Almanca ve İngilizce tercümeler başta olmak üzere, ağırlıklı olarak özel hukuk ve idare hukukunda deneyim elde ediyorum. Çalışma disipline sahip olduğumu, takım çalışmasına açık olduğumu, iletişim kabiliyetlerimin güçlü olduğunu önemle belirtmek ister ve sizlerden gelecek geri dönüşleri sabırsızla beklemekteyim Stajyer Avukat Beyzanur Sezgin