Av. Anıl ÜRÜ
5312655900
[email protected]

Avukat Arıyorum

19.05.2024

Merhaba, KTO Karatay Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2022 yılında mezun oldum. Yasal stajımı 1 yıl boyunca İzmit Merkez'de dava ve takip çeşitliliği olan bir ofiste aktif bir şekilde yaptım. Bu süreçte , Aile, Ceza , İcra, İş, Ticaret , Gayrimenkul Hukuku ve sair pek çok alanda dava, cevap, bilirkişi raporuna karşı beyan , istinaf ve temyiz dilekçeleri vs. farklı türde dilekçe türleri hazırlama fırsatını yakaladım. Çeşitli icra takip açılışı ve takibini yaptım . Ayrıca birçok duruşmaya , keşfe, hacze katıldım. Dava konusu ile ilgili kurumlarla görüşmelerde bulundum. Bazı üst kuruluşlarda bireysel başvurularda bulunarak hukuki uyuşmazlığı çözmek adına bizzat olayın merkezinde yer aldım. Ofis içi arkadaşlar ve müvekkil ile ilgili iletişimi kuvvetli , sistemli ve disiplinli çalışan, hevesli ve çözüm odaklı olarak kendimi tanımladığımda , özelliklerimi geliştirebileceğim , tecrübelerinden faydalanabileceğim, karşılıklı saygı çerçevesinde uzun bir süre beraber çalışabileceğim İzmit ilçesinde bulunan , özveriyle çalışıp fayda sağlayabileceğim bir ofis aramaktayım. Ayrıca ehliyetim bulunmakta olup, seyahat engelim yoktur. İletişime geçilmesi halinde ilgilenen meslektaşlara CV'mi paylaşabilirim. İyi günler dilerim .

Rabia DOĞAN
05061785306
[email protected]

Avukat Arıyorum

18.05.2024

Sayın üstat meslektaşlarım, İstanbul Üniversitesi hukuk fakültesini 2023 yılında başarı ile tamamlamış bulunmaktayım. Yasal stajımı 21 Eylül 2023 tarihinde başlatmakla birlikte 9 ay boyunca İzmit merkezde bulunan özel hukuk ağırlıklı bir hukuk bürosunda çalışmış bulunmaktayım. Duruşmaya katılma, dilekçe yazma ve UYAP kullanma deneyimim bulunmaktadır. Ulaşlı/ Gölcük’te ikamet etmem sebebi ile Karamürsel/ Gölcük ilçelerinde ofis arayışı içerisindeyim. Siz meslek büyüklerimin yanında verimli yasal staj dönemi geçirebileceğim ofis aramaktayım. İlgilenen avukatların iletişim kanallarım aracılığıyla iletişime geçmeleri rica olunur.

Osman Can KONDAKCI
05413496413
[email protected]

Avukat Arıyorum

17.05.2024

İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2022 yılında 3,16 not ortalaması ile mezun oldum. Yasal stajım ve iş hayatım süresince dava çeşitliliği ve yoğunluğu fazla olan ofislerde çalıştım. Dava dilekçesi, cevap dilekçesi, bilirkişi raporuna karşı itiraz dilekçesi, istinaf ve temyiz dilekçeleri gibi çeşitli dilekçeler hazırladım. Şehir içinde ve şehir dışında yoğun bir şekilde duruşmalara katıldım. Arabuluculuk tutanaklarının hazırlanması, arabuluculuk başvurusu ve takibi konularında tecrübe edindim. CMK (OCAS) davalarına katıldım ve katılmaya devam ediyorum. MS Office programları ile UYAP, İcraTek, MakbuzTek ve OCAS sistemlerinde kendimi geliştirdim. Özellikle Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarına ilgim olması nedeniyle bu alanlarda tecrübe edinerek kendimi geliştirmek istiyorum. Sonuç odaklı ve iş disiplinine bağlı olarak çalışan biriyim. Ehliyetim var ve seyahat engelim yok. Hukuk ofislerine dışarıdan hukuki destek sağlayarak bu şekilde de çalışabilirim. Geri dönüşlerinizi bekler, iyi çalışmalar dilerim.

Av.Yusuf Akyıldız
5427201198
[email protected]

Avukat Arıyorum

16.05.2024

Kocaeli/izmitte ikamet etmekteyim bağlı olarak çalışabileceğim ofis aramaktayım

BİLGE HUKUK BÜROSU
5072101768
[email protected]

Avukat Arıyorum

16.05.2024

Gebze çarşıda bulunan ve dava çeşitliliği olan ofisimize en az 1 yıllık kıdeme sahip, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, disiplinli, özverili, gelişime açık, seyahat engeli bulunmayan avukat meslektaş arayışımız bulunmaktadır. İlgilenen meslektaşlarımızın özgeçmişlerini mail yolu ile tarafımıza ulaştırmalarını rica ederiz.

Mervan Selçuk
05366787930
[email protected]

Avukat Arıyorum

15.05.2024

Şehir değişikliği nedeniyle Gebze ve civarında iş aramaktayım. Eğitim, staj ve çalışma hayatımda kendimi geliştirmek maksadıyla birçok meslektaşım ve ofiste çalışma fırsatı bulmam neticesinde hukukun birçok alanında tecrübe sahibiyim. Bilgi ve birikimime güvenmekteyim. Ofis veyahut şirket bünyesinde çalışmak üzere iş aramaktayım. İlgilenen meslektaşlarım veya işverenler bana ulaştığı takdirde tarafıma ait cv gönderilecektir. Herkese iyi çalışmalar dilerim

İLAY DURDAĞI
05076424195
[email protected]

Avukat Arıyorum

14.05.2024

Merhabalar, Sakarya Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2022 yılında mezun oldum. Stajımı ceza hukuku ağırlıklı çalışan bir büroda tamamladım. Özel hukuk alanında çalışan bir ofiste çalışma tecrübem oldu. Seyahat engelim bulunmamaktadır. Karşılıklı saygı çerçevesinde çalışabileceğim bir büro aramaktayım. İlgilenen meslektaşlarıma özgeçmişimi gönderebilirim.

GÜL ESEN MİRKELAM
05322439830
[email protected]

Avukat Arıyorum

13.05.2024

SOYDAN İŞ MERKEZİNDEKİ BÜROMA ENAZ 5 YIL DENEYİMLİ AVUKATLAR ARANIYOR.

Miraç Ozan Altun
05374896620
[email protected]

Avukat Arıyorum

11.05.2024

Merhaba, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2017 yılında mezun oldum. Staj dönemi dahil İstanbul'da 3 ayrı hukuk bürosunda, sonrasında Bursa'da 1 hukuk bürosunda çalıştım. Evlendiğim için geldiğim Kocaeli'de yaklaşık 3 yıldır serbest avukatlık yapıyorum. Bağlı olarak ve serbest olarak çalışmalarım sırasında İş Hukuku, İcra Hukuku, Ceza Hukuku ve sair pek çok alanda dava süreci, müvekkil görüşmesi, duruşma, dilekçe, fiili haciz ve sair tecrübe edinme fırsatım oldu. MS Office programları ve UYAP kullanım tecrübem vardır. Ehliyetim vardır ve seyahat engelim bulunmamaktadır. Sicile kayıtlı İş Hukukunda,Ticaret Hukukunda ve Tüketici hukukunda uzman arabulucuyum. Bir süredir serbest avukatlık icra ettiğimden, meslektaşlarımın ihtiyaçları dahilinde duruşmaya katılma, hacze gitme, dilekçe yazma, kurumlardan evrak temini, dosya inceleme ve sair konularda tevkil yoluyla belirli periyotlarla yardımcı olabilirim. Ayrıca şirketlere iş hukuku,ticaret hukuku,icra hukuku ve sair hukuki alanlarda danışmanlık ve sair konular dahil her türlü hukuki yardımda bulunabilirim. Teşekkürler, iyi çalışmalar. (NOT:İŞ ARAMA İLANI DEĞİLDİR. OFİS BÜNYESİNDE SGK'LI ÇALIŞAN ARAYAN MESLEKTAŞLARIMIN İLETİŞİME GEÇMEMESİ RİCA OLUNUR)

Ahmet Taha İLHAN
05385995700
[email protected]

Avukat Arıyorum

10.05.2024

Merhaba adım Ahmet Taha İLHAN, Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2023 yılı temmuz ayında mezun oldum. Yasal stajımı henüz başlatmadım. Haziran 2024'te başlatacağım staj için ticaret hukuku ağırlıklı çalışan büro arıyorum. İlgilenen meslektaşların mail adresine dönüş yapmalarını rica ederim.

Sancar Cihan
05510348040
[email protected]

Avukat Arıyorum

8.05.2024

Marmara Hukuk Fakültesinden 2020 yılında mezun oldum. İstanbul Üniversitesi Kamu Hukuku Kriminoloji ve Ceza Adaleti bölümünde tezli yüksek lisans yapıyorum. Stajımı icra hukuku ağırlıklı bir ofiste tamamlayıp farklı ofislerde bağlı avukatlık yaptım. Duruşma, dosya takibi, kalem işleri, cezaevi görüşmeleri, keşif tecrübelerim var. Kendi takip ettiğim dosyalarım mevcut olup, kendi dosyalarımı da alabileceğim, dava çeşitliliği olan bağlı çalışabileceğim Gebze-Darıca civarlarında bir hukuk bürosunda iş bakıyorum.

Bilgin Polat
05393647719
[email protected]

Avukat Arıyorum

3.05.2024

Aydın Barosuna kayıtlı olarak banka vekilliği yapan bir ofiste avukatlık stajıma devam etmekteyim. Bu ofis öncesinde de birçok dava çeşitliliği olan ofiste çalışma fırsatı buldum. Ofis değiştirmelerimin sebebi; kendimi sürekli geliştirmek ve farklı alanları da görmek içindi. Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu biri olup çözüm odaklıyım. Ayrıldığım hiçbir ofisle de kötü ayrılmamış olup halen daha kendileriyle görüşmekte ve bana referans olma konusunda tereddüt etmeyip olabileceklerini ifade ettiler. Bu husus CV'mdeki referanslarımla kanıtlıdır. Çeşitli davalarda dilekçe yazma, adliye işleri, icra takibi, müvekkil görüşmeleri (İş zaptı vs.dahil olmak üzere), hızlı tahsilat konusunda; araç yakalaması, borçludan taahhüt alma, hacze çıkma konularında tecrübem vardır. Ayrıca; sürekli kendimi geliştiren ve avukatlık eğitimlerine dahil olan birisiyimdir. Bu husus da sertifikalar ile kanıtlıdır. Söz konusu işbu ilan; stajımın bitim tarihi olan 18/07/2024 sonrası için öncelik Gebze - Çayırova olmak üzere Kocaeli ili sınırları içerisinde olan her ofis için geçerlidir. Önceliğim bağlı çalışabileceğim bir ofis olup duruma göre iş veya gider ortaklığı düşünebileceğimi de bildirmek isterim. Kendime güvenmekle beraber; tecrübeme ve bilgilerime güvenmekteyim. Dilerseniz telefon numaramdan arayıp kısa bir ön görüşme sağlayarak bu hususu test edebilirsiniz. Herkese iyi çalışmalar, saygılarımla... 0539 364 77 19

Tuğbanur Öcal
05438972740
[email protected]

Avukat Arıyorum

2.05.2024

Merhaba ben Av. Tuğbanur Öcal. Yasal stajımı tamamlamış olup Gebze veya İzmit'te karşılıklı saygı çerçevesinde çalışabileceğim bir ofis aramaktayım. İlgilenen meslektaşlarıma cv iletebilir, iletişime geçmesini rica ederim.

esra şahin
5459595090
[email protected]

Avukat Arıyorum

2.05.2024

Şehir değişikliğinden dolayı Kocaeli'de iş aramaktayım. Stajımın bitmesiyle birlikte 01.04.2019 tarihinde ruhsatnamemi aldım. Bu süreden beri aktif bir şekilde çalışıyorum, esnek çalışma saatlerine uyumlu olmakla beraber seyahat engelim de yoktur. Eğer avukat meslektaşa ihtiyaç olursa mail atabilirim.

YUSUF İSLAM TANIŞ
05348209941
[email protected]

Avukat Arıyorum

2.05.2024

Merhaba, İstanbul Üniversitesi'nden 2021 yılında mezun oldum. 1 yıl stajın ardından 1 yıldır da serbest olarak çalışıyorum. İzmit'te yaşıyorum. Ceza ağırlıklı çalışabileceğim bir ofis arıyorum.

Beyza Çakır
05461281032
[email protected]

Avukat Arıyorum

30.04.2024

Adalet meslek yüksekokulu 2. sınıf öğrencisiyim okulumun zorunlu olarak tamamlanmasını istediği 1 aylık stajım için Gebze bölgesinde yanında çalışabileceğim bir avukat arıyorum .

Rümeysa Melek CAN
5346719065
[email protected]

Avukat Arıyorum

29.04.2024

Merhabalar, Sakarya Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2021 yılında mezun oldum. Stajımı icra ve iş hukuku odaklı bir büroda tamamladım. Bunun haricinde özel sektörde satış ve finans alanlarında 7 yıl iş tecrübem bulunmaktadır. Dosya takibi ve UYAP sistemi hakkında bilgi sahibiyim. Aktif bir şekilde çalışabileceğim bir büro aramaktayım. İlgilenen meslektaşlarıma özgeçmişimi gönderebilirim.

Betül Aymelek
05010398107
[email protected]

Avukat Arıyorum

29.04.2024

Ben stajyer avukat Betül Aymelek. Kocaeli Üniversitesi hukuk fakültesinden mezunum. Stajımın 6.ayı bitmek üzere. Yanında çalışabileceğim, kendimi geliştirebileceğim bir hukuk bürosu arıyorum. İlgilenen sayın avukat meslektaşlarımın benimle iletişime geçmesini rica ederim.

BETÜL VİNÇOĞLU
05454707905
[email protected]

Avukat Arıyorum

24.04.2024

Çayırova'da bulunan ofisimize aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan, avukat arayışımız bulunmaktadır. İlgilenen meslektaşların CV iletmeleri rica olunur.

Rumeysa Çakırküçük
05345140255
[email protected]

Avukat Arıyorum

24.04.2024

Merhaba, Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2018 yılında mezun oldum. Yasal stajım dahil 3,5 yıl bağlı olarak çalıştım. Dava çeşitliliği olan bağlı olarak çalışabileceğim hukuk bürosu arıyorum. İletişime geçilmesi halinde cv iletebilirim. İyi çalışmalar dilerim.

Zeynep İşler
05469051950
[email protected]

Avukat Arıyorum

24.04.2024

Gebze Hacıhalil Mah. de bulunan ofisimize bir avukat ve bir stajyer çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur. Yukarıda belirtilen Telefon Numarası veya E-mail üzerinden CV'lerin gönderilmesini rica ederim.