Eren AKBAL
5353540437
[email protected]

Avukat Arıyorum

30.01.2023

Merhaba. Sakarya Üniversitesi 2021 mezunuyum. Tercihen Gebze ve Darıca'da stajımı sürdüreceğim bir büro aramaktayım. Bir hukuk bürosunda 3 ay staj yaptıktan sonra stajımı dondurup Jandarma G.K.lığında Yedek subay olarak disiplin kurulları ve hukuk işlemleri şube müdürlüğünde görev aldım. Bu süreçte de personele yönelik tesis edilen disiplin işlemlerinin her aşamasında aktif rol aldım. Görevim sona erdi. Hâlihazırda kalan 8 aylık staj sürecimi geçireceğim, tecrübe kazanıp katkı sunabileceğim bir Hukuk ofisi aramaktayım. İlgilenen meslektaşlarıma CV gönderebilirim.

Avcı Hukuk Bürosu
642 70 49
[email protected]

Avukat Arıyorum

30.01.2023

Gebze'de bulunan ve dava çeşitliliği olan hukuk ofisimize en az 2 yıllık kıdemi olan, mesleğin gerektirdiği sorumluluğa ve iş disiplinine sahip, sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, ekip çalışmasına uyumlu ve meslekte kendini geliştirmeye açık, uzun vadeli çalışma hedefi olan avukat aramaktayız. İlgilenenlerin [email protected] adresine CV'lerini göndermelerini rica ederiz.

DUDU ARAT
05366531281
[email protected]

Avukat Arıyorum

29.01.2023

Merhaba, ben Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesinden tam burslu olarak 2021 yılında mezun oldum. Yasal stajımı İstanbul'da tamamladım. Staj döneminde iki ayrı ofiste toplamda 5 ay çalıştım. İcra hukuku ve iş hukukunda tecrübe edindim. Ruhsat başvurumu yaptım. İzmit, Başiskele veya Gölcük'te çalışabileceğim bir ofis arıyorum. Talep halinde özgeçmişimi gönderebilirim.

ELİF YILMAZ KARADUMAN
05368300484
[email protected]

Avukat Arıyorum

27.01.2023

Kocaeli Barosuna kayıtlı olarak 5 yıldır avukatlık mesleğini icra etmekteyim. Kocaeli ilinde bulunan merkez ve ilçe adliyelerindeki dava , duruşma , icra dosyaları ve diğer iş ve işlemlerinizde , cezaevi görüşmeleri ve işlemlerinde, arabuluculuk , uzlaştırma görüşmelerinde , müvekkil görüşmelerinde , diğer hukuki tüm iş ve işlemlerinizde hukuki yardım sağlayabilirim. Meslektaşlarımın bilgisine sunarım.

GÖRKEM CANLI
05517153494
[email protected]

Avukat Arıyorum

27.01.2023

Merhabalar, Başkent Üniversitesi'nden 2021 yılında mezun oldum. Şu an ruhsat bekleme sürecindeyim. Yasal Stajım müddetince hem özel hukuk hem de kamu hukuku alanında dava çeşitliliği ve yoğunluğu fazla olan bir ofiste stajımı aktif ve verimli bir şekilde tamamladım. Staj sürem boyunca birçok duruşmaya, keşfe katıldım ve bu hususlarda da tecrübe kazanma fırsatım oldu. Staj yaptığım ofiste iş yoğunluğunun fazla olması sebebiyle UYAP sistemine oldukça hakimim. Ayrıca Arabuluculuk tutanaklarının hazırlanması, arabuluculuk başvurusu ve takibi konularında tecrübeliyim. Bağlı çalışabiliceğim bir ofis aramaktayım. İlgilenen meslektaşlarıma CV gönderebilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

AV. MERVE KİRAZOĞLU
05344605849
[email protected]

Avukat Arıyorum

26.01.2023

Merhabalar, İstanbul Üniversitesi'nden 2021 yılında mezun oldum. 28/12/2022 tarihinde ruhsatımı aldım ve avukatlık mesleğini uzun süreli olarak icra edebileceğim bir ofis aramaktayım. Yasal Stajım müddetince hem özel hukuk hem de kamu hukuku alanında dava çeşitliliği ve yoğunluğu fazla olan bir ofiste stajımı aktif ve verimli bir şekilde tamamladım. Staj sürem boyunca birçok duruşmaya, keşfe katıldım ve bu hususlarda da tecrübe kazanma fırsatım oldu. Staj yaptığım ofiste iş yoğunluğunun fazla olması sebebiyle UYAP sistemine oldukça hakimim. Ayrıca Arabuluculuk tutanaklarının hazırlanması, arabuluculuk başvurusu ve takibi konularında tecrübeliyim. İzmit sınırları içerisinde bağlı çalışabiliceğim bir ofis aramaktayım. İlgilenen meslektaşlarıma CV gönderebilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Elif Yılmaz
05434639711
[email protected]

Avukat Arıyorum

22.01.2023

Merhaba, yasal stajımı hukuk davalarının ağırlıklı olduğu bir hukuk bürosunda tamamlamış ve 16.11.2022 tarihinde avukatlık ruhsatnamemi almış bulunmaktayım. Yasal stajım süresince dava sürecini aktif şekilde takip etme, çeşitli dilekçeler yazma, duruşmalara girme, keşif sürecine katılma, icra dosyası takip etme, hacze çıkma ve arabuluculuk tutanakları hazırlama başta olmak üzere arabuluculuk sürecine ilişkin tecrübe edinme fırsatı buldum. Uyumlu, çalışkan, disiplinli ve sorumluluk sahibi biriyimdir. Avukatlık mesleğini icra edebileceğim ve tecrübe edinebileceğim dava çeşitliliği olan bir ofis aramaktayım. İlgilenenler iletişime geçerse sevinirim.

Merve Yavuz
05433024760
[email protected]

Avukat Arıyorum

20.01.2023

Merhaba, ben Merve Yavuz. 2022 yılında Kocaeli Üniversitesinden mezun oldum. Stajımın ilk altı ayını 27 Ocakta bitireceğim. Hali hazırda Gebze’de dava çeşitliliği olan bir hukuk bürosu arayışı içindeyim. Öğrenmeye açık, takım çalışmasına yatkın, uyumlu ve disiplinli biriyim. İlgilenenlerin iletişime geçmesini rica ederim.

Fatma işler
5530984013
[email protected]

Avukat Arıyorum

18.01.2023

Yasal stajımı yavuz hukuk bürosunda tamamlamış olup, 16.09.2022 tarihinde ruhsatımı almış bulunmaktayım. Bağlı olarak çalışabileceğim bir hukuk ofisi arayışındayım, şimdiden teşekkür ederim.

Miraç Ozan Altun
05374896620
[email protected]

Avukat Arıyorum

17.01.2023

Merhaba, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2017 yılında mezun oldum. Staj dönemi dahil İstanbul'da 3 ayrı hukuk bürosunda, sonrasında Bursa'da 1 hukuk bürosunda çalıştım. Evlendiğim için geldiğim Kocaeli'de yaklaşık 1 yıldır serbest avukatlık yapıyorum. Bağlı olarak ve serbest olarak çalışmalarım sırasında İş Hukuku, İcra Hukuku, Ceza Hukuku ve sair pek çok alanda dava süreci, müvekkil görüşmesi, duruşma, dilekçe, fiili haciz ve sair tecrübe edinme fırsatım oldu. MS Office programları ve UYAP kullanım tecrübem vardır. Ehliyetim vardır ve seyahat engelim bulunmamaktadır. Bir süredir serbest avukatlık icra ettiğimden, meslektaşlarımın ihtiyaçları dahilinde duruşmaya katılma, hacze gitme, dilekçe yazma, kurumlardan evrak temini, dosya inceleme ve sair konularda tevkil yoluyla belirli periyotlarla veya düzenli olarak yardımcı olabilirim. İlgilenen meslektaşlarıma bana ulaşmaları halinde CV gönderebilirim. Teşekkürler, iyi çalışmalar.

Yusuf Ziya AKÇINAR
05077721473
[email protected]

Avukat Arıyorum

15.01.2023

Merhabalar, 16/11/2022 tarihinde avukatlık ruhsatnamemi aldım ve bu tarihten beri serbest avukatlık yapmaktayım. Avukatlık mesleğini uzun süreli olarak icra edebileceğim bir ofis aramaktayım. Yasal Stajım müddetince dava çeşitliliği ve yoğunluğu fazla olan bir ofiste, dava dilekçesi, cevap dilekçesi, bilirkişi raporuna karşı beyan dilekçesi, istinaf ve temyiz dilekçeleri vs. her türlü dilekçe hazırladım. UYAP sistemi üzerinden icra takibi açılışı ve her türlü haciz işlemi konusunda oldukça tecrübeliyim. Staj yaptığım ofiste SGK vekilliği yapılması sebebiyle kurum avukatlığı konusunda tecrübe edinme fırsatım oldu. Staj sürem boyunca birçok duruşmaya, keşfe katıldım ve bu hususlarda da tecrübe kazanma fırsatım oldu. Staj yaptığım ofiste iş yoğunluğunun fazla olması sebebiyle UYAP sistemine oldukça hakimim. Ayrıca Arabuluculuk tutanaklarının hazırlanması, arabuluculuk başvurusu ve takibi konularında tecrübeliyim. Azimli, disiplinli, iş takibi kuvvetli biriyim. Seyahat engelim bulunmamaktadır ve ehliyetim vardır. İş yoğunluğu ve dava çeşitliliği olan bir ofis aramaktayım.

YILDIZHAN KABAHASANOĞLU
05396872910
[email protected]

Avukat Arıyorum

14.01.2023

Merhabalar. Ben Av. Yıldızhan Kabahasanoğlu. 6 yıl bir meslek büyüğüm ile birlikte çalıştım, aynkkendi nam ve hesabıma mesleğimi icra ettim. Evlendiğim için il değiştirdim. Yaklaşık 2 senedir Kocaeli ilinde kendi nam ve hesabıma çalışıyorum. Uzlaştırma cıva aile uzmanı olarak da görev yapmaktayım. İzmit, Köseköy ve çevre ilçelerde olmak üzere tam zamanlı ve ya uzaktan çalışabileceğim bir hukuk bürosu arıyorum. İlgilenen meslektaşlarımın ulaşmasını rica eder, teşekkür ederim.

Feyza SELVİ
5312762679
[email protected]

Avukat Arıyorum

9.01.2023

Merhabalar,yasal stajımı yaptığım hukuk bürosunda iş hukuku başta olmak üzere bir çok alanda tecrübe kazandım. Haziran 2022’de ruhsatımı aldım. Ruhsatımı aldıktan sonra dava çeşitliliği olan bir büroda meslekte tecrübe kazanmaya çalıştım. İş disiplinine, çalışma saatlerine, dosya takibine önem verip titizlikle çalışma konusunda oldukça yetkinim. Mesleğin gerektirdiği tüm aşamalara hakim olup aktif olarak yasal süreçlerin her aşamasında nitelikli olarak çalışabileceğim hukuk bürosu aramaktayım. İlgilenmeniz halinde CV'mi paylaşabilirim. Teşekkürler.

Dudu ARAT
05366531281
[email protected]

Avukat Arıyorum

9.01.2023

Merhaba, ben Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesinden tam burslu olarak 2021 yılında mezun oldum. Yasal stajımı İstanbul'da tamamladım. Staj döneminde iki ayrı ofiste toplamda 5 ay çalıştım. İcra hukuku ve iş hukukunda tecrübe edindim. Ruhsat başvurumu yaptım. İzmit'te çalışabileceğim bir ofis arıyorum. Talep halinde özgeçmişimi gönderebilirim.

Av.Çiğdem Sosun
05325838289
[email protected]

Avukat Arıyorum

9.01.2023

Üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun, Tercihen stajyerlik dönemi hariç 2 yıllık deneyime sahip, İş Hukuku, Borçlar Hukuku , Ticaret Hukuku, İcra İflas Hukuk ve ilgili mevzuatlara hakim ve çalışmalarda bulunan,İş Hukuku Ticaret Hukuku konulu soruşturmaların davalarının içerdiği teknik detaylara ve süreçlere hakim olan; Dava ve duruşma tecrübesi bulunan; Kocaeli ili ve dışı duruşmalara katılabilecek, Problem çözme ve müzakere becerileri gelişmiş, ekipler arası iletişim becerisi kuvvetli,İş disiplini yüksek ve zaman yönetiminde başarılı. Görüş istenen konularda mütalaa verebilecek , Avukat arıyoruz. Mail adresimizden ve whatsapp aracılığıyla güncel fotoğraflı cv paylaşılması rica olunur.

Muratcan Okanlı
5396441872
[email protected]

Avukat Arıyorum

9.01.2023

Merhaba,2020 yılının sonunda avukatlık ruhsatımı almış bulumaktayım.Stajımı ceza hukuku ağırlıklı bir büroda tamamladım.Dilekçe yazımı,arabuluculuk görüşmeleri müvekkil görüşmeleri konusunda tecrübeliyim.İgilenen meslektaşlarım telefon veya e-posta yoluyla ulaşmaları rica olunur.